Друкарня Вольф    Блог    Футболки на замовлення: якою вид друку вибрати?

Футболки на замовлення: якою вид друку вибрати?

— 04.05.2017


Нанесення логотипу або малюнка на футболку, це вже давно не розвага, а інструмент маркетингу. Одним із способів прорекламувати компанію є друк на футболках - ціна послуги не настільки велика, а охоплення цільової аудиторії - вражаючий.

Друк на футболках (Київ) з ​​кожним днем ​​стає все популярнішим. Їх замовляють як корпоративного одягу, для проведення промо-акцій, як оригінальний подарунок.

Нижче ми розповімо про те, чим відрізняються типи друку на текстилі і наскільки довговічною вони можуть бути.

З чого починається друк футболок?

Цифровий друк на футболках починається зі створення макета. Жодна компанія не приступить до нанесення малюнка без дизайну. Не є винятком і друкарня Вольф, менеджер якої перш, ніж розрахувати кошторис, уточнить, на яку тканину наноситься малюнок, тираж замовлення і терміни його виконання.

Якщо у вас немає макета, його можна замовити тут же. Більш того, друкарня пропонує фірмову послугу - Біржку дизайну. Її особливістю є те, що після заповнення технічного завдання за роботу береться відразу кілька незалежних виконавців, а оплатити доведеться тільки ті результати, які повністю задовольняти клієнта.

види друку

Тип друку на футболках безпосередньо залежить від призначення продукції:

Якщо річ купується для щоденного використання, то на передній план виходить стійкість малюнка.

Якщо ж це рекламний замовлення - упор слід зробити на собівартість і забарвлення логотипу, розробити який також допоможуть в друкарні Вольф.

Футболки на замовлення виконуються трьома основними способами:

Безпосередньо на тканину - фарба наноситься спеціальним текстильним принтером, заснованим на технології струменевого друку. Після нанесення малюнок закріплюється сушильних пресом в спеціальному пристрої.

Особливість: можна застосовувати як на бавовняних, так і на синтетичних за умови використання спеціальних фарб для певного текстилю.

Непряма друк на принтері (або застосування проміжного носія) - перш, ніж потрапити на тканину, зображення друкується на спеціальний папір (плівку). З неї, за допомогою термопресса, переноситься на футболку.

Особливість: існує два варіанти технології, один з якої підходить тільки для бавовни, другий - для поліестеру.

Термоаплікація - зображення збирають і приклеюють до текстилю термопрессом.

Особливість: можливість створення фактурних фрагментів. Найчастіше таким способом відбувається нанесення логотипу на футболки.

Шовкографія - отримання зображення за допомогою фарби та трафарету. Якщо це фотографія, то використовується сітка.

Особливість: кожен колір готується у вигляді трафарету на спеціальній рамі, який після друку партії футболок, змивається. Дозаказать «пару штучок» не вийде.